Fon Müzikleri Film Müzikleri Slayt Müzikleri

Genelde birçok kişi slayt yaparken arka fon müziği ara durur. Veya video felan gibi. Bende bu konu üzerine bir içerik hazırlayayım dedim ve birçok kategoriden  bulduklarımla youtube den  müzikler ekledim.

Ayrıca sayfa sonuna bu youtube videolarını çeşitli formatlara dönüştürüp bilgisayarınıza ekleyeceğiniz sayfamın linkini de verdim. Oradan dilerseniz mp3, mp4, 3gp gibi bir çok formatlara çevirebilirsiniz. Gerekli açıklamalar o linkte yazıyor.

Gelelim fon müziklerine aşağıda sıraladım bulamadığınız veya istediğiniz birşey var ise yorumdan bana belirtmeniz yeterli.

Planet Earth Tanıtım Müziği

Çok  sade bir müziktir duygusal alanda çalışma yapıyorsanız iyi gider bu müzik diye düşünüyorum. Kısa bölümünü bulabildim uzun süreli olanını ise araştırıyorum.

Bu müziğin ismini bulamadım ama çok güzel bir müzik duygusal ve sade olabilir. Ayrıca dinlemekten bıkmıyacağınız müzik güzel favorilerinize eklemeyi unutmayın.

Battlefield 3 Soundtrack – Main Theme

Aksiyon müziği. Son zamanlarda birçok aksiyon slaytların da felan bu tür müzik kullanıyor çok popüler ve gerçekten de insanı etkileyen bir yanı var. Battlefied oynunun müziği. Çok değişik bir konu kullanıyorsanız gerilim olarakta iyi efekt sağlıyor ;)

Karayip Korsanları Müzikleri

Karayip korsanlarının müziklerini açıklamama gerek yok birçoğunuz biliyorsunuz aksiyon müzikleri.
1-) Pirates of The Caribbean – Soundtrack

2-) Pirates of the Caribbean – Pirates Montage – Soundtrack

En ünlü müziği çok harika gerçekten :)

Gerilim müziği En çok kullanılan ve insanı gerçekten etkileyen müzik ismini unuttum youtube de tesadüfen buldum siz hatırlatın ban lütfen.

Genelde bir konu üzerinde dikkat çekmek için ve insanı o konuya yoğunlaştırmakta kullanılan müzik. İnsan ister istemez geriliyo ve heyecanlanıyor. Nasıl bir müziktir anlamadım :) Atv ana haber müziğidir ayriyetten sanırım eskidendi halen kullanılıyormu bilmiyorum.

Van Helsing Theme Song

Bu müzik daha uzundu diye biliyorum ama 2 dk lık versiyonunu bulabildim siz bulabilirseniz uyarın ayrıca isminide bilmiyorum Van helsing filminden ama… ?

Evet şimdilik bu kadar müzik ekledim ama devamı kesinlikle gelecektir. Eğer devamını yaparsam kategorilerden müzikler bölümün de bulabilirsiniz.